Space Group faaliyet gösterdiği tüm alanlarda; yurt içi ve yurtdışındaki müşterilerine yenilikçi, kaliteli hizmet ve çözümler sunarak Heet Trade A.Ş ile global tedarikle başlayan yolculuğunda, lojistikte Heet Trans A.Ş, danışmanlık alanında ise Heet Consulting A.Ş ile yoluna devam etmektedir.

Heet Trade Gıda San. ve Tic. AŞ. hitap ettiği sektörlerde müşterilerinin her türlü ihtiyaçları konusunda çözümler üretmek ve sektörel gelişimlerine maksimum katkı sağlamak amacıyla kuruldu.

Heet Trade’in ulusal ve global seviyede satın alma ve mal tedariki konusunda uzman ekibi müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tüm dünyadan temin ettiği gıda ve gıda dışı ürünlerde lojistiği içinde mal tedariki hizmeti verir.

En doğru çözümü en hızlı ve yüksek kalite anlayışıyla sunma prensibiyle kurulmuş olan Heet Trans Uluslararası Lojistik ve Dış Tic.A.Ş.yaptığı operasyonların her aşamasında müşteri memnuniyetini merkeze alarak kara, deniz ve hava taşımacılığında sektörel ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden lider kuruluşlardan biri olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Biz bir yenilikçilik ve dönüşüm danışmanlığıyız, teknoloji odaklı bir dünyada olumlu bir insan geleceği inşa etme ustalığının gücüne inanıyoruz. Stratejiler, teknolojiler ve inovasyon bir araya geldiğinde, karmaşıklıktan fırsat yaratırız.

Farklı uzman ekiplerimiz, gıda,sağlık, kozmetik ,enerji ,finansal hizmetler, ve lojistik alanlarında daha hızlı ilerlemek için yenilikçi düşünce ve çığır açan teknolojileri birleştiriyor.

Müşterilerimiz adapte olur ve dönüşür ve birlikte kalıcı sonuçlar elde ederiz.